KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15464257
nr 1546 4257
Oidentifierad konstnär. Signerad Paul -58, "Galeasen". Olja på duk, 20x25 cm, yttermått inklusive ram: 30x35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 juni 2023
kl 20:46:40
1/6 13:23:06
100 kr
5/6 14:09:49